T551B147M006AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T551B147M006AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 140UF 6.3V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.T551B147M006AT.pdf2.T551B147M006AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
23 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T551B147M006AT
Tau Wae T551B147M006AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 140UF 6.3V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1905 pcs Pepa Raraunga 1.T551B147M006AT.pdf2.T551B147M006AT.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm)
Raupapa T551 Ratonga -
Packaging Tray Paa / Case Axial, Can
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 120 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 140µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 6.3V Axial, Can 120 mOhm Te kaha 140µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T551B147K006AH4251
T551B147K006AH4251
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 140UF 6.3V AXIAL
I roto i te taonga: 2439 pcs
Tikiake: T551B147K006AH4251.pdf
RFQ
T551B147K006AH
T551B147K006AH
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 3090 pcs
Tikiake: T551B147K006AH.pdf
RFQ
T551B147M006AT4251
T551B147M006AT4251