T551B127M040AT
KEMETKEMET
T551B127M040AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T551B127M040AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 120UF 40V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.T551B127M040AT.pdf2.T551B127M040AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
23 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T551B127M040AT
Tau Wae T551B127M040AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 120UF 40V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1703 pcs Pepa Raraunga 1.T551B127M040AT.pdf2.T551B127M040AT.pdf
Putanga - Kua tohua 40V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm)
Raupapa T551 Ratonga -
Packaging Tray Paa / Case Axial, Can
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 120 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 120µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 40V Axial, Can 120 mOhm Te kaha 120µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T551B127M040AT4251
T551B127M040AT4251
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 120UF 40V AXIAL