T550B756M075TH
KEMETKEMET
T550B756M075TH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T550B756M075TH
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL
Ngā Rauemi: T550B756M075TH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T550B756M075TH
Tau Wae T550B756M075TH Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2371 pcs Pepa Raraunga T550B756M075TH.pdf
Putanga - Kua tohua 75V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.279" Dia x 0.650" L (7.09mm x 16.51mm)
Raupapa T550 Ratonga -
Packaging Tray Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 110 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 75µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 75V Axial 110 mOhm
Te kaha 75µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T550B756M075BH42520100
T550B756M075BH42520100
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL
I roto i te taonga: 2633 pcs
Tikiake: T550B756M075BH42520100.pdf
RFQ
T550B756M075TH42520100
T550B756M075TH42520100
Kaihanga: KEMET