T550B756M075AT
KEMETKEMET
T550B756M075AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T550B756M075AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL
Ngā Rauemi: T550B756M075AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T550B756M075AT
Tau Wae T550B756M075AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1957 pcs Pepa Raraunga T550B756M075AT.pdf
Putanga - Kua tohua 75V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Raupapa T550 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 110 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 75µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 75V Axial 110 mOhm
Te kaha 75µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T550B756M075AT0100
T550B756M075AT0100
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL
I roto i te taonga: 1700 pcs
Tikiake: T550B756M075AT0100.pdf
RFQ
T550B756M075AH42510100
T550B756M075AH42510100
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 2941 pcs
Tikiake: T550B756M075AH42510100.pdf
RFQ
Tikiake: T550B756M075AH42520100.pdf
T550B756M075AT4250
T550B756M075AT4250
Tikiake: T550B756M075AT4250.pdf
T550B756M075AT4252
T550B756M075AT4252
Tikiake: T550B756M075AT4252.pdf
T550B756M075AT42520100
T550B756M075AT42520100
Tikiake: T550B756M075AT42520100.pdf
T550B756M075AT42510100
T550B756M075AT42510100
Tikiake: T550B756M075AT42510100.pdf
T550B756M075AT4251
T550B756M075AT4251
Tikiake: T550B756M075AT4251.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel