T550B756K075TH
KEMETKEMET
T550B756K075TH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T550B756K075TH
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL
Ngā Rauemi: T550B756K075TH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T550B756K075TH
Tau Wae T550B756K075TH Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1826 pcs Pepa Raraunga T550B756K075TH.pdf
Putanga - Kua tohua 75V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.279" Dia x 0.650" L (7.09mm x 16.51mm)
Raupapa T550 Ratonga -
Packaging Tray Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 110 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 75µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 75V Axial 110 mOhm
Te kaha 75µF