T550B706M015AT
KEMETKEMET
T550B706M015AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T550B706M015AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 70UF 15V AXIAL
Ngā Rauemi: T550B706M015AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T550B706M015AT
Tau Wae T550B706M015AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 70UF 15V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1964 pcs Pepa Raraunga T550B706M015AT.pdf
Putanga - Kua tohua 15V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Raupapa T550 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 70µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 15V Axial Te kaha 70µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T550B706M015AT4251
T550B706M015AT4251
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 70UF 15V AXIAL