T550B256M100TH
KEMETKEMET
T550B256M100TH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T550B256M100TH
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL
Ngā Rauemi: T550B256M100TH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T550B256M100TH
Tau Wae T550B256M100TH Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1904 pcs Pepa Raraunga T550B256M100TH.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.279" Dia x 0.650" L (7.09mm x 16.51mm)
Raupapa T550 Ratonga -
Packaging Tray Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 190 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 25µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 100V Axial 190 mOhm Te kaha 25µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T550B256M100TH42510100
T550B256M100TH42510100
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL
I roto i te taonga: 1720 pcs
Tikiake: T550B256M100TH42510100.pdf
RFQ
T550B396K060AH
T550B396K060AH
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 39UF 60V AXIAL
I roto i te taonga: 2436 pcs
Tikiake: T550B396K060AH.pdf
RFQ
T550B256M100BH4251
T550B256M100BH4251
Tikiake: T550B256M100BH4251.pdf
T550B256M100TH4251
T550B256M100TH4251
Tikiake: T550B256M100TH4251.pdf
Tikiake: T550B256M100BH4252.pdf
T550B256M100TH4252
T550B256M100TH4252
Tikiake: T550B256M100TH4252.pdf
T550B256M100TH0100
T550B256M100TH0100
Tikiake: T550B256M100TH0100.pdf
T550B256M100TH42520100
T550B256M100TH42520100