T550B256K100TH
KEMETKEMET
T550B256K100TH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T550B256K100TH
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL
Ngā Rauemi: T550B256K100TH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T550B256K100TH
Tau Wae T550B256K100TH Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2003 pcs Pepa Raraunga T550B256K100TH.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.279" Dia x 0.650" L (7.09mm x 16.51mm)
Raupapa T550 Ratonga -
Packaging Tray Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 190 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 25µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 100V Axial 190 mOhm
Te kaha 25µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T550B256K100BH42510100
T550B256K100BH42510100
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL
I roto i te taonga: 2902 pcs
Tikiake: T550B256K100BH42510100.pdf
RFQ
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 2756 pcs
Tikiake: T550B256K100BH42520100.pdf
RFQ
T550B256K100TH4251
T550B256K100TH4251
Tikiake: T550B256K100TH4251.pdf
T550B256K100TH42520100
T550B256K100TH42520100
Tikiake: T550B256K100TH42520100.pdf
T550B256K100BH
T550B256K100BH
Tikiake: T550B256K100BH.pdf
T550B256M050AH
T550B256M050AH
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 25UF 50V AXIAL
Tikiake: T550B256M050AH.pdf
T550B256K100TH4252
T550B256K100TH4252
Tikiake: T550B256K100TH4252.pdf
T550B256K100TH42510100
T550B256K100TH42510100
Tikiake: T550B256K100TH42510100.pdf
T550B256K100TH0100
T550B256K100TH0100
Tikiake: T550B256K100TH0100.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel