T550B256K100AT
KEMETKEMET
T550B256K100AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T550B256K100AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL
Ngā Rauemi: T550B256K100AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T550B256K100AT
Tau Wae T550B256K100AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2134 pcs Pepa Raraunga T550B256K100AT.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.279" Dia x 0.650" L (7.09mm x 16.51mm)
Raupapa T550 Ratonga -
Packaging Tray Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 190 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 25µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 100V Axial 190 mOhm
Te kaha 25µF