T550B127M050AT
KEMETKEMET
T550B127M050AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T550B127M050AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 120UF 50V AXIAL
Ngā Rauemi: T550B127M050AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T550B127M050AT
Tau Wae T550B127M050AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 120UF 50V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2260 pcs Pepa Raraunga T550B127M050AT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Raupapa T550 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 90 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 120µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 50V Axial 90 mOhm
Te kaha 120µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T550B127M050AT4250
T550B127M050AT4250
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 120UF 50V AXIAL
I roto i te taonga: 1816 pcs
Tikiake: T550B127M050AT4250.pdf
RFQ
T550B127M050AT4251
T550B127M050AT4251
Kaihanga: KEMET