T550B127K040AT
KEMETKEMET
T550B127K040AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T550B127K040AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 120UF 40V AXIAL
Ngā Rauemi: T550B127K040AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T550B127K040AT
Tau Wae T550B127K040AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 120UF 40V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1885 pcs Pepa Raraunga T550B127K040AT.pdf
Putanga - Kua tohua 40V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Raupapa T550 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 120 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 120µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 40V Axial 120 mOhm Te kaha 120µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T550B127K015AT
T550B127K015AT
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 120UF 15V AXIAL
I roto i te taonga: 1763 pcs
Tikiake: T550B127K015AT.pdf
RFQ
T550B127K040AT4251
T550B127K040AT4251
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 120UF 40V AXIAL