T543Y477K004ATE005
KEMETKEMET
T543Y477K004ATE005 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T543Y477K004ATE005
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 470UF 4V 2917
Ngā Rauemi: T543Y477K004ATE005.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T543Y477K004ATE005
Tau Wae T543Y477K004ATE005 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 470UF 4V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15846 pcs Pepa Raraunga T543Y477K004ATE005.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa KO-CAP® T543 Ratonga COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-12246-2
T543Y477K004ATE0057505
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 53 Weeks Rae Rahi Tae Y
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Ngā āhuatanga High Reliability ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 5 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 5 mOhm @ 100kHz Te kaha 470µF