T543D685M063ATS075
KEMETKEMET
T543D685M063ATS075 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T543D685M063ATS075
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 6.8UF 63V 2917
Ngā Rauemi: T543D685M063ATS075.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T543D685M063ATS075
Tau Wae T543D685M063ATS075 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 6.8UF 63V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15461 pcs Pepa Raraunga T543D685M063ATS075.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa KO-CAP® T543 Ratonga COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rae Rahi Tae D
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm)
Ngā āhuatanga High Reliability ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 75 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 63V 2917 (7343 Metric) 75 mOhm @ 100kHz Te kaha 6.8µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T543D685M063AHS0757280
T543D685M063AHS0757280
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 6.8UF 63V 2917
I roto i te taonga: 13015 pcs
Tikiake: T543D685M063AHS0757280.pdf
RFQ
T543D685M063ATS0757280
T543D685M063ATS0757280
Kaihanga: KEMET