T543D477K006ATE015
KEMETKEMET
T543D477K006ATE015 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T543D477K006ATE015
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
Ngā Rauemi: T543D477K006ATE015.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T543D477K006ATE015
Tau Wae T543D477K006ATE015 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15822 pcs Pepa Raraunga T543D477K006ATE015.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa KO-CAP® T543 Ratonga COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga High Reliability
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 15 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 15 mOhm @ 100kHz
Te kaha 470µF