T543B107K010ATS150
KEMETKEMET
T543B107K010ATS150 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T543B107K010ATS150
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 100UF 10V 3528
Ngā Rauemi: T543B107K010ATS150.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T543B107K010ATS150
Tau Wae T543B107K010ATS150 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 100UF 10V 3528 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22696 pcs Pepa Raraunga T543B107K010ATS150.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa KO-CAP® T543 Ratonga COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Ngā āhuatanga High Reliability ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 150 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 1411 (3528 Metric) 150 mOhm @ 100kHz Te kaha 100µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T543B107K010ATE1507280
T543B107K010ATE1507280
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 100UF 10V 3528
I roto i te taonga: 25945 pcs
Tikiake: T543B107K010ATE1507280.pdf
RFQ
T543B107K010ATS1507280
T543B107K010ATS1507280
Kaihanga: KEMET