T541X687M004CT8705
KEMETKEMET
T541X687M004CT8705 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T541X687M004CT8705
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TAN POLYMER COTS SMD 680UF 2
Ngā Rauemi: T541X687M004CT8705.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T541X687M004CT8705
Tau Wae T541X687M004CT8705 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TAN POLYMER COTS SMD 680UF 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6348 pcs Pepa Raraunga T541X687M004CT8705.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa KO-CAP® T541 Ratonga COTS
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Rae Rahi Tae X
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm)
Ngā āhuatanga High Reliability ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 12 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 12 mOhm @ 100kHz Te kaha 680µF