T540D336M0CT8705
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T540D336M0CT8705
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TAN POLYMER COTS SMD 33UF 20
Ngā Rauemi: T540D336M0CT8705.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T540D336M0CT8705
Tau Wae T540D336M0CT8705 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TAN POLYMER COTS SMD 33UF 20 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6562 pcs Pepa Raraunga T540D336M0CT8705.pdf
Momo Molded Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa KO-CAP® T540
Ratonga COTS Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga High Reliability
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) Te kaha 33µF