T540B686M006DH8610WAFL
KEMETKEMET
T540B686M006DH8610WAFL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T540B686M006DH8610WAFL
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411
Ngā Rauemi: T540B686M006DH8610WAFL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T540B686M006DH8610WAFL
Tau Wae T540B686M006DH8610WAFL Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 9248 pcs Pepa Raraunga T540B686M006DH8610WAFL.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa KO-CAP® T540 Ratonga COTS
Packaging Tray Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Ngā āhuatanga High Reliability ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 80 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 80 mOhm @ 100kHz Te kaha 68µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T540B686M006DH85107610
T540B686M006DH85107610
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411
I roto i te taonga: 10910 pcs
Tikiake: T540B686M006DH85107610.pdf
RFQ
T540D106M050BH6710
T540D106M050BH6710
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 10UF 50V 2917
I roto i te taonga: 7764 pcs
Tikiake: T540D106M050BH6710.pdf
RFQ