T530X687M004ATE005
KEMETKEMET
T530X687M004ATE005 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T530X687M004ATE005
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 680UF 4V 2917
Ngā Rauemi: T530X687M004ATE005.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T530X687M004ATE005
Tau Wae T530X687M004ATE005 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 680UF 4V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21310 pcs Pepa Raraunga T530X687M004ATE005.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa KO-CAP® T530 Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-12357-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks Rae Rahi Tae X
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 5 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 5 mOhm @ 100kHz Te kaha 680µF