T530X337M010ASE006
KEMETKEMET
T530X337M010ASE006 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T530X337M010ASE006
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 330UF 10V 2917
Ngā Rauemi: T530X337M010ASE006.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T530X337M010ASE006
Tau Wae T530X337M010ASE006 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 330UF 10V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5589 pcs Pepa Raraunga T530X337M010ASE006.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa KO-CAP® T530 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-3401-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Rae Rahi Tae X Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm) Ngā āhuatanga General Purpose
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 6 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2917 (7343 Metric) 6 mOhm @ 100kHz
Te kaha 330µF