T528Z337M2R5ATE008
KEMETKEMET
T528Z337M2R5ATE008 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T528Z337M2R5ATE008
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
Ngā Rauemi: T528Z337M2R5ATE008.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T528Z337M2R5ATE008
Tau Wae T528Z337M2R5ATE008 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47585 pcs Pepa Raraunga T528Z337M2R5ATE008.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa KO-CAP® T528 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-5142-2 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.067" (1.70mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 8 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 8 mOhm @ 100kHz Te kaha 330µF