T525B107M003ATE080
KEMETKEMET
T525B107M003ATE080 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T525B107M003ATE080
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 100UF 3V 3528
Ngā Rauemi: T525B107M003ATE080.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T525B107M003ATE080
Tau Wae T525B107M003ATE080 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 100UF 3V 3528 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 124813 pcs Pepa Raraunga T525B107M003ATE080.pdf
Putanga - Kua tohua 3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa KO-CAP® T525 Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 399-3264-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 37 Weeks Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 80 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 3V 1411 (3528 Metric) 80 mOhm @ 100kHz Te kaha 100µF