T520Y108M2R5ATE010
KEMETKEMET
T520Y108M2R5ATE010 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T520Y108M2R5ATE010
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 1000UF 2.5V 2917
Ngā Rauemi: T520Y108M2R5ATE010.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T520Y108M2R5ATE010
Tau Wae T520Y108M2R5ATE010 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 1000UF 2.5V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73537 pcs Pepa Raraunga T520Y108M2R5ATE010.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa KO-CAP® T520 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-9784-2 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 38 Weeks Rae Rahi Tae Y
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 10 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 10 mOhm @ 100kHz Te kaha 1000µF