T520V227M2R5ATE009
KEMETKEMET
T520V227M2R5ATE009 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T520V227M2R5ATE009
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 220UF 2.5V 2917
Ngā Rauemi: T520V227M2R5ATE009.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T520V227M2R5ATE009
Tau Wae T520V227M2R5ATE009 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 220UF 2.5V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62956 pcs Pepa Raraunga T520V227M2R5ATE009.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa KO-CAP® T520 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-4089-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Rae Rahi Tae V Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.90mm) Ngā āhuatanga General Purpose
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 9 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 9 mOhm
Te kaha 220µF