| Tau Wae | T520V227M006ATE045 | Kaihanga | KEMET |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917 | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 92073 pcs | Pepa Raraunga | T520V227M006ATE045.pdf |
| Putanga - Kua tohua | 6.3V | Momo | Molded |
| Te manawanui | ±20% | Rahi / Rahi | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |