T520T336M008ATE070
KEMETKEMET
T520T336M008ATE070 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T520T336M008ATE070
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 33UF 8V 3528
Ngā Rauemi: T520T336M008ATE070.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T520T336M008ATE070
Tau Wae T520T336M008ATE070 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 33UF 8V 3528 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 136316 pcs Pepa Raraunga T520T336M008ATE070.pdf
Putanga - Kua tohua 8V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa KO-CAP® T520 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 399-4813-2 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Rae Rahi Tae T
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 70 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 8V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm @ 100kHz Te kaha 33µF