T520H827M010ATE070
KEMETKEMET
T520H827M010ATE070 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T520H827M010ATE070
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua POLY SMD 7360 820UF 20% 10V 70MO
Ngā Rauemi: T520H827M010ATE070.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T520H827M010ATE070
Tau Wae T520H827M010ATE070 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga POLY SMD 7360 820UF 20% 10V 70MO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30611 pcs Pepa Raraunga T520H827M010ATE070.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
Raupapa KO-CAP® T520 Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 2924 (7360 Metric)
Ētahi Ingoa 399-16627-6 Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Rae Rahi Tae H
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 70 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 820µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2924 (7360 Metric) 70 mOhm @ 100kHz Te kaha 820µF