T520D687M003ASE015
KEMETKEMET
T520D687M003ASE015 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T520D687M003ASE015
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 680UF 3V 2917
Ngā Rauemi: T520D687M003ASE015.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T520D687M003ASE015
Tau Wae T520D687M003ASE015 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 680UF 3V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5084 pcs Pepa Raraunga T520D687M003ASE015.pdf
Putanga - Kua tohua 3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa KO-CAP® T520 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-3164-2 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 15 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 680µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 3V 2917 (7343 Metric) 15 mOhm @ 100kHz
Te kaha 680µF