T520D337M006ATE018
KEMETKEMET
T520D337M006ATE018 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T520D337M006ATE018
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Ngā Rauemi: T520D337M006ATE018.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T520D337M006ATE018
Tau Wae T520D337M006ATE018 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101615 pcs Pepa Raraunga T520D337M006ATE018.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa KO-CAP® T520 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-5149-2 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Rae Rahi Tae D
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 18 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 18 mOhm @ 100kHz Te kaha 330µF