T520D156M025ATE060
KEMETKEMET
T520D156M025ATE060 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T520D156M025ATE060
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 15UF 25V 2917
Ngā Rauemi: T520D156M025ATE060.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T520D156M025ATE060
Tau Wae T520D156M025ATE060 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 15UF 25V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56222 pcs Pepa Raraunga T520D156M025ATE060.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa KO-CAP® T520 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-4031-2 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Rae Rahi Tae D
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 15µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 25V 2917 (7343 Metric) 60 mOhm @ 100kHz Te kaha 15µF