T520C336M006ATE100
KEMETKEMET
T520C336M006ATE100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T520C336M006ATE100
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 33UF 6.3V 2312
Ngā Rauemi: T520C336M006ATE100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T520C336M006ATE100
Tau Wae T520C336M006ATE100 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 33UF 6.3V 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 148011 pcs Pepa Raraunga T520C336M006ATE100.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa KO-CAP® T520 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2312 (6032 Metric)
Ētahi Ingoa 399-5604-2 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Rae Rahi Tae C
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 100 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2312 (6032 Metric) 100 mOhm @ 100kHz Te kaha 33µF