T520B337M2R5ATE0137280
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T520B337M2R5ATE0137280
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TA POLYMER LOW ESR SMD 330F,
Ngā Rauemi: T520B337M2R5ATE0137280.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T520B337M2R5ATE0137280
Tau Wae T520B337M2R5ATE0137280 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TA POLYMER LOW ESR SMD 330F, Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80563 pcs Pepa Raraunga T520B337M2R5ATE0137280.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa KO-CAP® T520 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 48 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 13 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 1411 (3528 Metric) 13 mOhm @ 100kHz
Te kaha 330µF