T520B107M003ASE070
KEMETKEMET
T520B107M003ASE070 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T520B107M003ASE070
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 100UF 3V 3528
Ngā Rauemi: T520B107M003ASE070.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T520B107M003ASE070
Tau Wae T520B107M003ASE070 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 100UF 3V 3528 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4920 pcs Pepa Raraunga T520B107M003ASE070.pdf
Putanga - Kua tohua 3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa KO-CAP® T520 Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 399-3059-1 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 70 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 3V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm @ 100kHz
Te kaha 100µF