T520A336M006ATE070
KEMETKEMET
T520A336M006ATE070 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T520A336M006ATE070
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 33UF 6.3V 1206
Ngā Rauemi: T520A336M006ATE070.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T520A336M006ATE070
Tau Wae T520A336M006ATE070 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 33UF 6.3V 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 144471 pcs Pepa Raraunga T520A336M006ATE070.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa KO-CAP® T520 Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 399-4719-1 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Rae Rahi Tae A
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 70 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1206 (3216 Metric) 70 mOhm @ 100kHz Te kaha 33µF