T510X687K004AT
KEMETKEMET
T510X687K004AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T510X687K004AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 680UF 4V 10% 2917
Ngā Rauemi: T510X687K004AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T510X687K004AT
Tau Wae T510X687K004AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 680UF 4V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15701 pcs Pepa Raraunga T510X687K004AT.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T510 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-4002-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae X Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 30 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2917 (7343 Metric) 30 mOhm Te kaha 680µF