T510X477M006AS
KEMETKEMET
T510X477M006AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T510X477M006AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 470UF 6.3V 20% 2917
Ngā Rauemi: T510X477M006AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T510X477M006AS
Tau Wae T510X477M006AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 470UF 6.3V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4625 pcs Pepa Raraunga T510X477M006AS.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T510 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-1752-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae X
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 30 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 470µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 30 mOhm
Te kaha 470µF