T510E107M025AS
KEMETKEMET
T510E107M025AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T510E107M025AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100UF 25V 20% 2924
Ngā Rauemi: T510E107M025AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T510E107M025AS
Tau Wae T510E107M025AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 25V 20% 2924 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5076 pcs Pepa Raraunga T510E107M025AS.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
Raupapa T510 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2924 (7360 Metric) Ētahi Ingoa 399-3374-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae E
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.150" (3.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2924 (7360 Metric)
Te kaha 100µF