T496X476K016AS
KEMETKEMET
T496X476K016AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T496X476K016AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 16V 10% 2917
Ngā Rauemi: T496X476K016AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T496X476K016AS
Tau Wae T496X476K016AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 16V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4319 pcs Pepa Raraunga T496X476K016AS.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T496 Ratonga COTS
Packaging Original-Reel® Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-1703-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rae Rahi Tae X Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm) Ngā āhuatanga Fail Safe with Built-in Fuse
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) Te kaha 47µF