T496X156K035AS
KEMETKEMET
T496X156K035AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T496X156K035AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 15UF 35V 10% 2917
Ngā Rauemi: T496X156K035AS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T496X156K035AS
Tau Wae T496X156K035AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 15UF 35V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4955 pcs Pepa Raraunga T496X156K035AS.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T496 Ratonga COTS
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-1735-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rae Rahi Tae X Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm) Ngā āhuatanga Fail Safe with Built-in Fuse
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 15µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) Te kaha 15µF