T496D685K035AT
KEMETKEMET
T496D685K035AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T496D685K035AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 6.8UF 35V 10% 2917
Ngā Rauemi: T496D685K035AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T496D685K035AT
Tau Wae T496D685K035AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 6.8UF 35V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68605 pcs Pepa Raraunga T496D685K035AT.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T496 Ratonga COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-3963-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Rae Rahi Tae D
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm)
Ngā āhuatanga Fail Safe with Built-in Fuse Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.3 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 1.3 Ohm
Te kaha 6.8µF