T496C225K035AS
KEMETKEMET
T496C225K035AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T496C225K035AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 2.2UF 35V 10% 2312
Ngā Rauemi: T496C225K035AS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T496C225K035AS
Tau Wae T496C225K035AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 35V 10% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3969 pcs Pepa Raraunga T496C225K035AS.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T496 Ratonga COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2312 (6032 Metric)
Ētahi Ingoa 399-1727-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga Fail Safe with Built-in Fuse
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) Te kaha 2.2µF