T496C105K050AS
KEMETKEMET
T496C105K050AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T496C105K050AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1UF 50V 10% 2312
Ngā Rauemi: T496C105K050AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T496C105K050AS
Tau Wae T496C105K050AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 1UF 50V 10% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4224 pcs Pepa Raraunga T496C105K050AS.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T496 Ratonga COTS
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 2312 (6032 Metric)
Ētahi Ingoa 399-1737-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga Fail Safe with Built-in Fuse
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2312 (6032 Metric) Te kaha 1µF