T495X687K004ATE100
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T495X687K004ATE100
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 680UF 10% 4V 2917
Ngā Rauemi: T495X687K004ATE100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T495X687K004ATE100
Tau Wae T495X687K004ATE100 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 680UF 10% 4V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24621 pcs Pepa Raraunga T495X687K004ATE100.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T495 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Rae Rahi Tae X Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 100 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2917 (7343 Metric) 100 mOhm @ 100kHz Te kaha 680µF