T495X477K010ATE045
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T495X477K010ATE045
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 470UF 10% 10V 2917
Ngā Rauemi: T495X477K010ATE045.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T495X477K010ATE045
Tau Wae T495X477K010ATE045 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 470UF 10% 10V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78294 pcs Pepa Raraunga T495X477K010ATE045.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T495 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-18357-2
T495X477K010ATE045-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Rae Rahi Tae X
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 45 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 470µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 45 mOhm @ 100kHz
Te kaha 470µF