T495X477K006ASE065
KEMETKEMET
T495X477K006ASE065 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T495X477K006ASE065
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 470UF 6.3V 10% 2917
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T495X477K006ASE065
Tau Wae T495X477K006ASE065 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 470UF 6.3V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4123 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T495 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa Q1172715D
T495X477K006AS
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae X
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 65 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 470µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 65 mOhm
Te kaha 470µF