T495X476K020ASE150
KEMETKEMET
T495X476K020ASE150 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T495X476K020ASE150
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 20V 10% 2917
Ngā Rauemi: T495X476K020ASE150.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T495X476K020ASE150
Tau Wae T495X476K020ASE150 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 20V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5236 pcs Pepa Raraunga T495X476K020ASE150.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T495 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-1798-2
T495X476K020AS
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae X
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 150 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 150 mOhm
Te kaha 47µF