T495X106M050ASE300
KEMETKEMET
T495X106M050ASE300 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T495X106M050ASE300
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 50V 20% 2917
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T495X106M050ASE300
Tau Wae T495X106M050ASE300 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 50V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4334 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 50V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T495 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-3463-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae X
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 300 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2917 (7343 Metric) 300 mOhm
Te kaha 10µF