T495D686M006ATE180
Hua Hua
Tau Wae: T495D686M006ATE180
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68UF 20% 6.3V 2917
Ngā Rauemi: T495D686M006ATE180.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T495D686M006ATE180
Tau Wae T495D686M006ATE180 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 20% 6.3V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87797 pcs Pepa Raraunga T495D686M006ATE180.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T495 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 180 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 180 mOhm @ 100kHz Te kaha 68µF