T495D336M025ATE300
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T495D336M025ATE300
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 25V 20% 2917
Ngā Rauemi: T495D336M025ATE300.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T495D336M025ATE300
Tau Wae T495D336M025ATE300 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 25V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95293 pcs Pepa Raraunga T495D336M025ATE300.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T495 Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-18441-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Rae Rahi Tae D
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 300 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 300 mOhm @ 100kHz
Te kaha 33µF