T495D336K025ATE100
KEMETKEMET
T495D336K025ATE100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T495D336K025ATE100
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 25V 10% 2917
Ngā Rauemi: T495D336K025ATE100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T495D336K025ATE100
Tau Wae T495D336K025ATE100 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 25V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84159 pcs Pepa Raraunga T495D336K025ATE100.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T495 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-18094-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 100 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 100 mOhm Te kaha 33µF